Strona używa cookies dla ułatwienia korzystania z niej, celów statystycznych oraz udostępniania funkcji społecznościowych. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
FIRMA
Firma MOVE UP! powstała w 2009 z potrzeby chwili. Przez 18 lat organizowaliśmy imprezy o charakterze aktywnego wypoczynku dla naszych potomków. Sponsorzy tych szaleństw stali się zazdrośni i coraz częściej upominali się o SWOJE.
   Proponujemy Państwu dobrą zabawę połączoną z aktywnością fizyczną, której nie realizujecie codziennie.
    W Ofercie znajdziecie różne formy tej aktywności, które zawarte są w gotowych scenariuszach lub realizowane na zamówienie zleceniodawcy. Jesteśmy w stanie przeprowadzić imprezę dla grup do 40 osób na Rancho "Baranówka" (patrz kontakt) lub większych w innym ustalonym wspólnie miejscu np: Beskidy - Jaworzynka (CWS Jaworzynka), Wisła (Hotel Gołębiewski), Jura - Podlesice (Zajazd Jurajski) lub Ogrodzieniec (Jurajskie Centrum Rozrywki), pojezierze drawskie  - Pałac w Cieszynie. Te miejsca już sprawdziliśmy, ale razem możemy przetestować inne.
     Organizujemy również KONFERENCJE SZKOLENIOWE, URODZINY przy ognisku, FAMILIADY na trawie, imprezki NORDICWALKING, WYJAZDY na narty.
Tak więc powyższa oferta skierowana jest głównie dla dorosłych, chociaż w programie niektórych scenariuszy znaleźć można ofertę RODZINNĄ.
Zresztą - czy podczas takich zabaw jest się ciągle dorosłym?

 

projekt i wykonanie: asws © 2010